Запорізька обласна
Асоціація Ортопедів -Травматологів

9.09.2017

Друга науково - практична конференція "Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування"

7-9 вересня 2017 року у м. Приморськ Запорізької області Запорізьким державним медичним університетом, АТ «Мотор Січ», та за участю ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка АМН України», ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» була проведена Друга науково-практична конференція «Актуальні питання лікування патології суглобів і ендопротезування». У конференції взяли участь близько 260 ортопедів-травматологів практично з усіх регіонів України.

Конференцію відкривали директор зі зв'язків з громадськістю АТ «Мотор Січ» Малюк Анатолій Миколайович, ректор Запорізького державного медичного університету, професор Колесник Юрій Михайлович, директор ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка АМН України» професор Корж Микола Олексійович, директор ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України, академік НАМН України» професор Гайко Георгій Васильович.

Ректор Запорізького державного медичного університету, професор Колесник Юрій Михайлович, зазначив, що проведення такого роду конференцій покращує рівень надання медичної допомоги пацієнтам не тільки нашого регіону, але і всієї України.

Програма конференції включала 4 лекції та 57 доповідей, які були розподілені по двох секціях. В рамках проведеної конференції були заслухані доповіді по діагностиці та лікуванню травм і захворювань опорно-рухового апарату. Обговорювалися сучасні аспекти ендопротезування великих суглобів (Герасименко С. І., Вирва О. Є., Філіпенко В. А., Танькут В. О., Чорний В. М., Полулях М. В., Берізка М. І. і ін .), актуальні питання спортивної травматології та артроскопії (Головаха М. Л., Міленін О. Н., Сергієнко Р. А., Коструб О. О., Рой І. В., Краснопьоров С. Н. та ін.), сучасні тенденції та проблеми остеосинтезу кісток і напрямки їх вирішення.

Учасники конференції з цікавістю прослухали змістовні лекції і доповіді, що стосуються різних практичних і наукових проблем сучасної ортопедії та травматології, а також брали активну участь в дискусії.

У резолюції конференції було відзначено, що всі проблеми, розглянуті в лекціях і доповідях, є актуальними на сьогоднішній день, а існуючі методики діагностики та лікування вимагають постійного вдосконалення.

У вільний від роботи час всі учасники конференції могли поспілкуватися в неформальній обстановці, мали можливість насолодитися теплим Азовським морем і не менш теплим прийомом на базі «Прибій» «Мотор Січ».

Фотозвіт

ЗОАОТ

  ЗОАОТ

Запорізька обласна Асоціація Ортопедів -Травматологів

тел. (061)  766-33-96