Запорізька обласна
Асоціація Ортопедів -Травматологів

Новини Ассоціації

Друга науково - практична конференція "Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування"

7-9 вересня 2017 року у м. Приморськ Запорізької області Запорізьким державним медичним університетом, АТ «Мотор Січ», та за участю ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка АМН України», ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» була проведена Друга науково-практична конференція «Актуальні питання лікування патології суглобів і ендопротезування». У конференції взяли участь близько 260 ортопедів-травматологів практично з усіх регіонів України.

9.09.2017 г.

Привітання!

30-31 травня 2017 року відбулись загальні збори Національної академії медичних наук України. На засідані було обрано дійсним членом (академіком)  НАМН України доктора медичних наук  професора Лоскутова Олександра Євгеновича і членом кореспондентом НАМН України доктора медичних наук професора Страфуна Сергія Семеновича.

Запорізька обласна Асоціація ортопедів - травматологів щиро вітає  Олександра Євгеновича і Сергія Семеновича з цією знаменою подією і бажає міцного здоровя, багато душевних та фізичних сил, нових цікавих проектів, стабільності і успіхів. Добробуту та злагоди!

2.06.2017 г.

Вітаємо з успішним захистом дисертації

 

Запорізька обласна Асоціація ортопедів - травматологів  вітає з успішним захистом кандидатскої дисертації ортопеда - травматолога  м. Мелитополь Пирогова Євгена Миколайовича.

 

24.05.2017 г.

III-е засідання Запорізької обласної Асоціації ортопедів -травматологів

25 листопада 2016 року на базі КУ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» пройшла науково-практична конференція Запорізької обласної Асоціації ортопедів  - травматологів.

В роботі конференції взяли участь понад 70 лікарів ортопедів-травматологів та суміжних фахівців м.Запоріжжя та районів області.

28.11.2016 г.

Нове в оплаті членських внесків

З'явилася можливість оплати членських внесків через термінал самообслуговування Приватбанк та систему платежів банку "Приват 24".

21.01.2013 г.

ЗОАОТ

  ЗОАОТ

Запорізька обласна Асоціація Ортопедів -Травматологів

тел. (061)  766-33-96